20 aastat turul

ATI Profiil on plastprofiile tootev ettevõte. Oleme spetsialiseerumas just nishitoodetele, mis on ettevõtte spetsiifikat arvestades meile optimaalne. Oleme paindlikud ja suudame täita tellimused kiiresti. Meie eeliseks on lähedus oma kliendile.

Tootmine

Tootesortiment on lai – üle 100 erineva plastprofiili nii omatoodanguna kui ka meie klientidega koostöös valminud erimudeliteni. Tootmises kasutame materjale: PVC (jäik, pehme, vahustatud), PS, ABS, PP, PE.
Võime valmistada ka torusid – profiilid ka need – kuid spetsialiteet on siiski kõikvõimalikud pehmed, jäigad ja vahustatud profiilid.

Arendus

Arendame uusi profiile ideest kuni valmis tooteni. Seda omatoodanguna kui koostöös klientidega väga eriliste ja spetsiifiliste profiilide välja töötamisel.

Ringmajandus

Tootmisprotsessides kasutame võimalikult palju taaskasutatud materjale nii, et see ei riku tootmise tasakaalu ja toodangu kvaliteeti.
Meie puhul ei ole see moeasi vaid elustiil – olime esimesi ettevõtteid üldse, kes juba esimesest tootmise päevast kasutas taaskasutatud materjale kvaliteetse toodangu arenduses.
Plastid on nagu internet – meeldib või mitte aga vajame ja kasutame seda iga päev. Ja me teeme seda targalt ja mõistlikult.

Võta ühendust !